Hakkımızda

Misyonumuz

Artı Hibe, Teşvik ve Proje Danışmanlığı olarak misyonumuz Türkiye’nin KOBİlerini, sanayici ve üretici kuruluşlarını hibe, teşvik ve fonlarla buluşturmak, ülkemizin üretim ve ticari faaliyetlerine katkı sunmaktır. Bunun için proje danışmanlık hizmetleri yanında proje danışmanlık eğitimleri de veriyor, aynı zamanda sektörde daha yetkin proje uzmanları gelişmesine katkı sunuyoruz.

352

Online Kurs

5

Deneyimli uzman

50

Tamamlanmış Proje

15

Yıllık deneyim

Artı Hibe ve Teşvik

Artı Hibe ve Teşvik Danışmanlık Ltd Şti, uzman kadrosu ile KOBİ İşletmelerinin ihtiyacı olan proje hazırlama ve danışmanlık hizmetlerini Türkiye genelinde sürdürmektedir.

Müşterilerimize hizmet almak istedikleri alanlarda tarafsız yol gösterici rolüyle tecrübelerini aktarmakla birlikte, verilen hizmetin verimliliğini ve günlük hayata entegrasyonundaki başarısını günümüze taşımıştır.


Türkiye’ nin değişen ve gelişen yapısı göz önünde bulundurulduğunda, ülkemizdeki birçok kurum ve kuruluşun, KOBİ ‘ lere ve girişimcilere yönelik oldukça fazla sayıda hizmeti olmasına rağmen; KOBİ ‘ lerin ve girişimcilerin söz konusu hizmetlerden etkili olarak faydalanamadığı düşüncesinden yola çıkılarak, hedef kitle ile “İhtiyaç Analizi” çalışması gerçekleştirilmiştir.

Analizler sonucunda hedef kitlenin, destek ve dağınık yapısı olduğu ortaya çıkmıştır. Daha sonra Devlet Teşviklerinin ve Hibe Desteklerinin sistematik bir şekilde tek bir çatı altında toplandığı Artı Hibe ve Teşvik Danışmanlık Ltd Şti kurulmuş ve 6 şubemiz ile hizmet vermeye başlamıştır.


Firmamız, ülkemizde çeşitli kamu kurum/kuruluşları tarafından sunulan ve dağınık yapıda bulunan, yatırıma yönelik destek, hibe ve teşviklerin sistematik bir yapıda modellenerek KOBİ ‘ lerin ve girişimcilerin hizmetine
sunmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda 2000 yılında kurulan firmamız bilgiden değer üretmek anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Çalışmalarımız neticesinde, Türkiye’de yer alan hibe ve kredi desteklerinin tamamı ile ilgili, güncel ve hedefe yönelik bilgiler, KOBİ ‘ lerin ve girişimcilerin kullanımına sunulmuştur.


Ülkemizin 2023 yılı için 500 Milyar $ ‘ lık ihracat ve dünyanın en gelişmiş ilk 10 ekonomisi arasına girme
hedefleri bulunmaktadır. Bu hedefler için, girişimcilerin doğru bir şekilde yönlendirilmesi, yeni ihracat pazarlarının tespit edilmesi ve bu pazarlar ile işbirliklerinin güçlendirilmesi, kadın girişimciliğin teşvik
edilmesi, ülkemiz sanayinin orta teknolojiden yüksek teknolojiye dönüşümünün gerçekleştirilmesi, yerli ve
milli üretimin yapılması, Ar – Ge ve İnovasyon kavramları ile ilgili farkındalığın artırılması gerekmektedir.

Artı Hibe ve Teşvik Danışmanlık Ltd Şti olarak, üzerimize düşen bu büyük sorumluluğun bilinciyle, ülkemiz girişimcilerine ve değişimi hedefleyen KOBİ ‘ lerimize yardımcı olacak araçları sunmaktayız.

Proje Danışmanlığı tecrübe ve uzmanlık işidir”

Adnan Kanarlı

Bize Ulaşın

Danışmanlık hizmetleri ve eğitimlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşın

  • +90 212 234 4811
  • info@artihibevetesvik.com
  • Hürriyet Mahallesi Nursema (Engin Sokak) Gül İş Merkezi No : 2 Kat : 3 Şişli /İSTANBUL